KURUMSAL

Hamle şirketler grubu 1996 yılında turizm ile sektöre ilk adımını attı. İhtiyaçlar ve gelişim ile 2005 yılında inşaat sektörüne hizmet vermeye başladı.

Yaptığı inşaat projeleri ile sektörde adından söz ettiren Hamle İnşaat her zaman kalite güvenliği ön planda tutarak yaptığı projeler ile göz doldurdu.

2012 yılında  Yönlendirilebilir Yatay Sondaj şirketini kurup Türkiye'nin önde gelen firmalarına hizmet vermeye başladı. Profesyonel ekibi, deneyimi ve teknolojinin en son ürünleri ile müşterilerine güven vermektedir.

Şirketimiz, hiçbir zaman ulaşımı aksatmadan, ilgili zemin üzerindeki faaliyetleri engellemeden, karayolları, hava limanları, demiryolları gibi yerlerde kanalizasyon, doğalgaz, elektrik, iletişim hatları, su ve diğer geçişleri, yönlendirilebilir yatay sondaj sistemi ile 15Ø– 2000Ø ölçüleri arasında güvenilir ve hızlı şekilde geçiş yapabilmektedir.

 

YÖNLENDİRİLEBİLİR YATAY SONDAJ ÇÖZÜM ORTAĞINIZ

Uluslararası uygulamalarda altyapı düzeltme işlemelerinde ortalama %70 kazısız teknolojiler kullanılır. Bu yönetim uygulanması günümüzde yerel altyapı sorunlarını çözer. Yönlendirilebilir yatay sondaj yöntemi her zaman vazgeçilmezdir. Şehir sokakları, park alanları, karayolları, hava limanları, demiryolları ve akarsu altlarında sorunsuz altyapı oluşturur.